REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Doris jsme prvně požádali o spolupráci, když jsme hledali, jak oživit a zpříjemnit prostory naší kanceláře. Obrazy, které nám zapůjčila, naše prostory úplně rozsvítili. Konkrétní obrazy jsme vybírali spolu s Doris s ohledem na naši firemní barevnost a filosofii. Přestože je každý obraz solitér, dohromady spolu skvěle fungují. Často sedám proti jednomu z nich a ještě stále mě neomrzelo ho pozorovat, zkoumat a přemýšlet o něm. Když jsme později chtěli vytvořit autorská narozeninová přání pro naše klienty, bylo zcela přirozené, že jsme jako první oslovili právě Doris. Námětem přání byl STROM, jinak autorka dostala „volnou ruku“. Děkuji Doris za to, že se pustila do pro ni nové techniky linorytu a my jsme tak mohli každému z našich klientů darovat skutečný originál. Není to prvoplánově „líbivý obrázek“, ale vede k zamyšlení a hlubšímu vnímání, jak by to v umění mělo být. Děkujeme!
Za Cimpel & partneři Adéla Honzíková
From industrial motives to living details. Must be fantastic to see both sceneries and tiny details from inspirational perspective. And even more exciting must be painting them to inspire the others. No clihes, no boring stuff. We are the ones who find artworks from Doris fitting to our appartment perfectly. Her Industrial enchances the atmosphere of our loft space and with pleasure we have been looking at it for several months. Nice to have a piece of personal art with a story behind you can open and discover over and over again. We also love the wall painting from Doris in our room. Very original, 3D large scale art. Not in a catalog, but trust us – a great job!
Iwonka & Romek
Moc příjemná a milá malířka, která si na nic nehraje a má srdce na dlani. Dokáže vám namalovat obraz nebo dekoraci podle přání. Ale to nejlepší z ní vypadne, když jí dáte volnou ruku! Se štětcem a olejem umí divy. Navíc se jedná o cenově dostupné originální umění.
Jakub Mokroš